STARTOVNÍ POLE ČEZ MTB MARATONU 2012

Kategorie M-J: 60 km, 1996 - 1992 2 Kategorie Ž-A: 60 km, 1996 - 1982 3
Kategorie M-A: 60 km, 1991 – 1977 10 Kategorie Ž-B: 60 km, 1981 a starší 3
Kategorie M-B: 60 km, 1976 – 1963 25 Kategorie OPEN-M: 42 km, bez rozdílu věku 30
Kategorie M-C: 60 km, 1962 a starší 7 Kategorie OPEN-Ž: 42 km, bez rozdílu věku 6
Kategorie FAMILY: 14 km, rodinná vyjížďka 4 Celkový počet účastníků 90

Příjmení  Jméno  Obec  Klub  Kategorie  Přihlášen 
Dvořák  Svatopluk  Pelhřimov  Pelhřimov  M-B  27. 4. | 23:16 
Prokop  Vojtěch  Třebíč    OPEN-M  27. 4. | 21:52 
Dvořák  Petr  České Budějovice  Velo Dvořák Haibike  OPEN-M  27. 4. | 20:34 
Valenta  Michal  Dobrá Voda u Č. Budějovic  Velo Dvořák Haibike  OPEN-M  27. 4. | 20:30 
Holčapek  František  Mikulovice    M-B  27. 4. | 20:24 
Krejčová  Magda  Brno  Ž-B  27. 4. | 15:30 
Janek  Petr  Brno  M-B  27. 4. | 15:29 
Bix  Patrik  Znojmo  vs lechovice  M-B  27. 4. | 15:06 
Horák  Radek  Mikulov    OPEN-M  27. 4. | 13:44 
Mašková  Alena  Petrovice    OPEN-Ž  27. 4. | 10:57 
Reich  Michal  Jihlava    OPEN-M  27. 4. | 9:48 
Svoboda  Vojtěch  Třebíč    OPEN-M  26. 4. | 22:41 
Vlčan  Josef  Pocoucov  Pocoucov  OPEN-M  26. 4. | 22:18 
Rod  Jan  Telč    OPEN-M  26. 4. | 15:31 
Kocman  Radek  Havlíčkův Brod    M-A  25. 4. | 22:49 
Smejkal  Pavel  Telč    M-A  25. 4. | 20:27 
Venhauer  Jaroslav  Jihlava  ERROR BIKE TEAM  M-B  25. 4. | 15:34 
Jeřábek  Petr  Okříšky    M-B  25. 4. | 7:29 
Zajíček  Lukáš  Větrný Jeníkov  cykloteam Sliby-Chyby  OPEN-M  24. 4. | 22:47 
Svoboda  Jakub  Jihlava  Cykloteam Sliby-Chyby  OPEN-M  24. 4. | 22:44 
Strnad  Jiří  Náměšť nad Oslavou    OPEN-M  24. 4. | 21:07 
Řezáčová  Petra  Zastávka  Cykloklub Oslavany  OPEN-Ž  24. 4. | 19:51 
Kotačka  Filip  Třebíč  Galaxy bike Tálín  FAMILY  24. 4. | 19:01 
Smrž  Martin  Bílovice nad Svitavou  HaPe Sport brno  M-B  24. 4. | 13:20 
Smržová  Soňa  Bílovice nad Svitavou  HaPe Sport brno  Ž-B  24. 4. | 13:17 
Nechvátal  Adam  Malý Beranov    OPEN-M  24. 4. | 10:23 
Píša  Pavel  Nová Ves  Mann + Hummel Sport Team  OPEN-M  24. 4. | 9:05 
Jeřábková  Eva  Třebíč  Mann + Hummel sport team  OPEN-Ž  24. 4. | 8:11 
Šipl  Milan  Ivančice  CP Ivančice  M-B  24. 4. | 7:31 
Trejtnar  Michal  Ivančice  Cycles Perfecta Ivančice  M-B  24. 4. | 7:27 
Trojan  Marián  Beranovec    OPEN-M  24. 4. | 6:35 
Diviš  Jiří  České Budějovice  CT Saunabar Horní Cerekev  M-B  23. 4. | 21:15 
Hodáňová  Jitka  Náměšť nad Oslavou  SK Prima polička  Ž-B  23. 4. | 19:34 
Hodáň  Petr  Náměšť nad Oslavou  SK Prima Polička  M-B  23. 4. | 19:31 
Honsárek  Petr  Jihlava    OPEN-M  23. 4. | 13:08 
Nestrojilová  Simona  Třebíč  MANN+HUMMEL  OPEN-Ž  23. 4. | 11:22 
Jahoda  Jan  Petrovice  Mann + Hummel Sport team  OPEN-M  23. 4. | 11:18 
Chromá  Romana  Třebíč  Mann + Hummel Sport team  OPEN-Ž  23. 4. | 11:12 
Svoboda  Lukáš  Třebíč  Mann + Hummel Sport Team  OPEN-M  23. 4. | 10:47 
Olša  František  Ivančice  CP Ivančice  M-C  23. 4. | 9:35 
Šrůtka  Jiří  Znojmo  CKK Znojmo  FAMILY  23. 4. | 7:40 
Šrůtková  Natálie  Znojmo  CKK Znojmo  Ž-A  23. 4. | 7:36 
Šrůtka  Jiří  Znojmo  CKK Znojmo  M-B  23. 4. | 7:35 
Beran  Zdeněk  Neslovice  HOT BIKES VANGL  M-B  22. 4. | 21:31 
Michal  Miloš  Rouchovany    M-B  22. 4. | 21:31 
Heralecký  Petr  Třebíč    OPEN-M  22. 4. | 13:12 
Březnová  Klára  Třebíč  TJ Spartak Třebíč  Ž-A  21. 4. | 21:42 
Března  Jiří  Třebíč  TJ Spartak Třebíč  M-B  21. 4. | 21:40 
Novotný  Mojmír  Třebíč  CK Posázaví Přibyslav  M-C  20. 4. | 8:40 
Benc  Ota  Přibyslav  CK Posázaví Přibyslav  M-B  18. 4. | 16:53 
Koloušek  Rostislav  Žďár nad Sázavou  ERROR BIKE TEAM  M-A  18. 4. | 11:58 
Vlček  Dušan  Kněžice    OPEN-M  16. 4. | 23:37 
Právec  Jiří  Moravské Budějovice    M-B  16. 4. | 21:22 
Fabík  Jiří  Náměšť nad Oslavou  C.A.C. KOLEM-NEKOLEM  M-B  15. 4. | 20:35 
Lavička  Adam  Jihlava  AH MTB Team  OPEN-M  15. 4. | 17:34 
Blažek  Jan  Jihlava    OPEN-M  15. 4. | 16:38 
Koukal  Petr  Znojmo    M-A  15. 4. | 16:34 
Hakl  Filip  Heraltice  Cykloklub Kněžice  M-J  14. 4. | 22:15 
Zháňal  Pavel  Trebic  TJ Spartak Třebíč  M-A  13. 4. | 21:08 
Pohanka  Martin  Brno    FAMILY  13. 4. | 19:10 
Pohanka  Pavel  Brno    FAMILY  13. 4. | 19:08 
Horký  Mirek  Rouchovany    M-B  12. 4. | 15:35 
Šindelář  Milan  Třebíč  CK Vinohradské Šlapky  M-B  11. 4. | 20:39 
Palásek  Igor  Brno  C-BASE  M-B  11. 4. | 12:53 
Krula  Lukáš  Vladislav  krulis.net  OPEN-M  11. 4. | 12:31 
Brabec  Daniel  Třebíč  TJ SPARTAK Třebíč  M-A  11. 4. | 10:56 
Kužma  Štěpán  Brno  Lotrando  M-A  10. 4. | 20:39 
Palásek  Martin  Brno  Lotrando  M-A  10. 4. | 11:31 
Netolický  Milan  Brno  CK Vinohradské Šlapky  M-C  8. 4. | 19:59 
Tomáš  Michal  Třebíč  TJ Favorit BRNO  M-J  8. 4. | 16:23 
Kalafus  Lukáš  Nový Jičín  :-(  M-A  7. 4. | 18:25 
Jeřábek  Libor  Třebíč  Huhtamaki Bike Team  OPEN-M  3. 4. | 16:05 
skopal  michal  brno  ck komín brno  M-C  3. 4. | 0:08 
Vašalovská  Petra  Třebíč    Ž-A  2. 4. | 17:40 
Pospíšil  Drahomír  Klučov  TJ Spartak Třebíč  M-C  1. 4. | 18:21 
Tretera  Robin  Třebíč    OPEN-M  31. 3. | 17:15 
Kotačka  Michal  Budíkovice  Galaxy bike Tálín  M-B  30. 3. | 8:48 
Skála  Jindřich  Rešice  CBASE  M-A  29. 3. | 12:00 
Tuna  Milan  Třebíč  MOVIMENTO.CZ  M-B  29. 3. | 1:13 
Pruša  Vítězslav  Třebíč  CK Vinohradské šlapky  M-C  28. 3. | 21:05 
Bílek  Jiří  Třebíč    OPEN-M  27. 3. | 20:31 
Kosička  Lubor  Třebíč  alltraining.cz  OPEN-M  26. 3. | 10:19 
Sýkora  Martin  Třebíč    OPEN-M  25. 3. | 19:18 
VYSKOČIL  ANTONÍN  PETROVICE  HUHTAMAKI BIKE TEAM  OPEN-M  23. 3. | 18:13 
Trojanová  Eva  Okříšky  Hannah  OPEN-Ž  22. 3. | 6:54 
Trojan  Leoš  Okříšky  Huhtamaki Bike Team  OPEN-M  21. 3. | 22:53 
Zahradník  Karel  Hodov, okr.Trebíč  Tufo  M-B  19. 3. | 21:32 
Vostal  Petr  Třebíč  energetikastaveb.com  M-B  17. 3. | 1:18 
Dobeš  Jiří  Třebíč  TJ SPARTAK Třebíč  M-C  15. 3. | 13:54 
Kučera  Jiří  Třebíč    OPEN-M  13. 3. | 15:34