VÝSLEDKY ČEZ MTB MARATONU 2010

V tabulkách jsou uvedeni pouze první tři nejrychlejší závodníci dané kategorie.
Kompletní výsledková listina je k dispozici ZDE (formát PDF).

Kategorie MJ: 60 km, 1993 a 1992
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub nebo obec  Čas (h:m) 
1.  Ježek Marek  Bicyclecafe  2:11,2 
2.  Michal Tomáš  Galaxy bike Tálín  2:24,2 
3.  Saturka David  Třebíč  3:16,3 

Kategorie MH: 60 km, 1991 – 1981
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub nebo obec  Čas (h:m) 
1.  21  Stuna Tomáš  Chotěboř  1:52,3 
2.  26  Hloušek Jan  Brno  1:52,6 
3.  28  Šťastný Petr  Brno  1:57,4 

Kategorie M30: 60 km, 1980 – 1971
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub nebo obec  Čas (h:m) 
1.  55  Fajt Milan  Brno  1:58,3 
2.  47  Běhal Jan  Eurofoam sport team  2:03,4 
3.  43  Vostal Petr  energetikastaveb.com  2:11,3 

Kategorie M40: 60 km, 1970 – 1961
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub nebo obec  Čas (h:m) 
1.  88  Vlčan Josef  Pocoucov  2:03,5 
2.  71  Moravec Zbyněk  TERA  2:06,3 
3.  78  Körner Roman  BuFr Race  2:12,0 

Kategorie M50: 60 km, 1960 a starší
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub nebo obec  Čas (h:m) 
1.  108  Bauer Pavel  Třebíč  2:10,3 
2.  101  Vrzal Josef  Drásov  2:11,1 
3.  107  Rašovský Jiří  Kuřim  2:12,3 

Kategorie ŽJ: 60 km, 1993 a 1992
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub nebo obec  Čas (h:m) 
1.  121  Březnová Klára  TJ Spartak Třebíč  2:50,5 

Kategorie ŽH: 60 km, 1991 – 1981
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub nebo obec  Čas (h:m) 
1.  132  Kadlecová Veronika  Uniqa ALK Jihlava  2:19,0 
2.  133  Berková Irena  GT CZECH TEAM  2:33,4 
3.  131  Havlasová Alžběta  Chotěboř  2:35,5 

Kategorie Ž30: 60 km, 1980 a starší
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub nebo obec  Čas (h:m) 
1.  141  Krejčová Magda  Brno  2:18,1 
2.  142  Bartoňová Soňa  Hape Sport Brno  2:37,4 
3.  143  Štěpanovská Alena  Třebíč  2:59,5 

Kategorie OPEN: 42 km
ŽENY 
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub nebo obec  Čas (h:m) 
1.  163  Nosková Alena  Hodice  1:58,6 
2.  162  Šrůtková Natálie  CKK Znojmo  2:14,2 
3.  161  Holá Radka  www.bilykralik.cz  2:29,5 
MUŽI 
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub nebo obec  Čas (h:m) 
1.  176  Fiedler David  Jihlava  1:35,3 
2.  184  Pražák Jiří  Dlouhá Brtnice  1:36,3 
3.  171  Kosička Lubor  Třebíč  1:44,4