VÝSLEDKY ČEZ MTB MARATONU 2009

V tabulkách je uvedeno pouze prvních pět nejrychlejších závodníků dané kategorie.
Kompletní výsledková listina je k dispozici ZDE (formát PDF).

KATEGORIE A - ELITE: 60 km, muži, roč. 1991 a st.
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub (nebo obec)  Čas (h:m:s) 
1.  135  Bartoň Pavel  EUROFOAM SPORT TEAM  1:53:07 
2.  94  Tománek Jakub  CK Kněžice  2:04:25 
3.  162  Zháňal Pavel  TJ SPARTAK TŘEBÍČ  2:27:54 
4.  Koněrza Marek  Karlova Studánka  2:28:46 
5.  Karas Pavel  SPL Třebíč  2:34:18 

KATEGORIE B - HOBBY: 60 km, muži, roč. 1991 a st.
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub (nebo obec)  Čas (h:m:s) 
1.  65  Strnad Václav  Pell's Team  1:50:58 
2.  148  Frýba Lukáš  Volvo autohase MTB TEAM  1:51:18 
3.  79  Baltus Jan  Triangl Team  1:51:28 
4.  77  Šťastný Petr  HAKR Brno  1:56:17 
5.  119  Svěrák Jiří  Cenytisku.cz  1:57:35 

KATEGORIE C - MASTERS I: 60 km, muži, roč. 1970-1979
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub (nebo obec)  Čas (h:m:s) 
1.  133  Fajt Milan  CK Hakr Brno  1:52:42 
2.  82  Vojtěch Martin  CKK Znojmo  1:55:28 
3.  36  Běhal Jan  Telč  1:57:36 
4.  38  Indra Jaroslav  Datalusk Jihlava  2:03:13 
5.  Vostal Petr  www.vostal.com  2:05:50 

KATEGORIE D - MASTERS II: 60 km, muži, roč. 1960-1969
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub (nebo obec)  Čas (h:m:s) 
1.  152  Vlčan Josef  Pocoucov  2:00:22 
2.  88  Tůma Tomáš  CK Kněžice  2:00:23 
3.  87  Čejka Vladimír  CK-Kněžice  2:02:27 
4.  47  Kocián Viktor  PSK Znojmo  2:08:32 
5.  144  Bauer Pavel  CK 1380  2:09:04 

KATEGORIE E - MASTERS III: 60 km, muži, roč. 1959 a st.
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub (nebo obec)  Čas (h:m:s) 
1.  41  Vrzal Josef  CK Hakr Brno  2:03:13 
2.  13  Konečný Vít  Ivančice  2:15:25 
3.  55  Vidlák Lubomír  Pell's Team  2:17:01 
4.  10  Vacek Václav  Třebíč  2:17:31 
5.  89  Nechvátal František  CykloklubKněžice  2:18:17 

KATEGORIE F - ŽENY: 60 km, ženy
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub (nebo obec)  Čas (h:m:s) 
1.  57  Strašková Veronika  Pell's Team  2:11:16 
2.  63  Grycová Eva  KC Hakr Brno  2:13:45 
3.  121  Krejčová Magda  Brno  2:18:49 
4.  45  Jordánová Michaela  CK Znojmo  2:26:27 
5.  51  Nosková Alena  TJ Růžená MTB Team  2:30:00 

KATEGORIE G - OPEN: 38 km, bez rozdílu věku a pohlaví
ŽENY 
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub (nebo obec)  Čas (h:m:s) 
1.  33  Vacková Zuzana  Saunabar Horní Cerekev  1:48:53 
2.  163  Kozáková Lucie  GALAXY CykloŠvec  1:57:55 
3.  139  Ticháčková Madla  Kovárna Jičín  2:00:41 
4.  15  Konečná Helena  SK Meteor Brno  2:23:31 
5.  101  Malenová Zdeňka  Výčapy  2:27:42 
MUŽI 
Pořadí  Start. č.  Jméno závodníka  Klub (nebo obec)  Čas (h:m:s) 
1.  42  Šaroun Libor  CKK ZNOJMO  1:30:05 
2.  109  Matula Martin  Uniqa ALK Jihlava  1:32:05 
3.  131  Pražák Jiří  eurofoam  1:32:25 
4.  78  Šuta Jiří  Eurofoam sport team  1:32:31 
5.  91  Kratochvíl David  Třebíč  1:32:37