VÝSLEDKY ČEZ MTB MARATONU 2008

KATEGORIE A: MUŽI, ROČNÍK 1969 - 1990
Poř.  St. č.  Jméno závodníka  Ročník  Klub (nebo obec)  Čas (h:m:s) 
1.  41  Cirkl Petr  1971  Hrinkow bikes Steyr Č.B.  1:47:23 
2.  15  Fojtík Ondřej    Toyota Dolák Olomučany  1:47:42 
3.  Kestler Aleš  1981  Yogi racing Ostrava  1:47:49 
4.  57  Frýba Lukáš  1982  Pells Team  1:47:50 
5.  14  Bartoň Pavel    Eurofoam Sport Team  1:47:59 
6.  53  Strnad Václav  1983  TJ Favorit Brno  1:48:08 
7.  12  Svěrák Jiří  1985  SPORTFUL.CENYTISKU.CZ  1:49:55 
8.  48  Petr Lukáš  1980  TJ Favorit Brno  1:51:22 
9.  244  Fajt Milan  1977  CK Hakr Brno  1:51:47 
10.  32  Hloušek Jan  1984  Atrex Brno  1:52:43 
11.  75  Báča Petr  1978  Veloservis Team  1:53:12 
12.  16  Šíbl Radoslav  1980  Bikezone-MRX  1:53:22 
13.  25  Hartl Karel  1977  Kelly's Racing Team  1:53:30 
14.  18  Rygl Jaroslav  1970  Pell's Team  1:53:39 
15.  52  Šťastný Petr  1988  HAKR Brno  1:53:42 
16.  17  Jobánek Matouš  1986  PELL'S TEAM  1:53:44 
17.  30  Baltus Jan  1983  Triangle MTB Team  1:53:55 
18.  49  Bachman Milan  1980  Pell's Team  1:55:48 
19.  68  Máca Kamil  1985  Uniqa ALK Jihlava  1:55:56 
20.  58  Gold Zdeněk  1987  PELL'S TEAM  1:56:00 
21.  54  Reich Michal  1973  AXIOM OrBiTt  1:57:42 
22.  35  Sklenář Marcel  1974  XCR Svorada  1:59:45 
23.  84  Tulach Radek   1975  CK Skuteč  2:00:30 
24.  71  Brabec Daniel  1984  ck nobody  2:04:26 
25.  28  Stejskal Zbyněk  1975  Havlíčkův Brod  2:04:32 
26.  91  Klement Milan  1981  Veloservis Team  2:04:34 
27.  233  Hanáček Martin  1977  TJ Spartak Třebíč  2:04:40 
28.  59  Poulík Zdeněk  1990  PELL'S TEAM  2:05:06 
29.  44  Trnka Dominik  1989  Favorit Brno  2:05:06 
30.  80  Neubauer Jaromír  1973  PILA-Mor.Budějovice  2:08:04 
31.  Vostal Petr  1974  www.krist.7x.cz  2:08:15 
32.  Bambula Radomír  1970  Třebíč  2:08:47 
33.  34  Faltus Tomáš  1975  Veloservis Team  2:08:53 
34.  27  Kopuletý Milan  1977  Bikeklub Sokolisti Nám.n.O.   2:09:14 
35.  Vacek Václav  1986  PELL'S TEAM  2:09:47 
36.  19  Kouřil Lukáš  1982  PELL'S Team  2:09:48 
37.  Krejčík Josef  1980  Faktorbike Team  2:10:28 
38.  45  Bergman Jiří  1984  Náměšť n. Oslavou  2:10:36 
39.  13  Hyneček Michal  1987  Merida Biking team 2  2:10:48 
40.  69  Velc Aleš  1971  Okříšky  2:11:11 
41.  77  Špirk Jakub  1983  ACER BIKE TEAM  2:11:16 
42.  92  Jeřábek Tomáš  1969  SK Drtiči ze mlýna  2:11:17 
43.  90  Doležel Zdeněk  1979  Pro-T-Team  2:11:30 
44.  97  Zháňal Jan  1987  TJ Spartak Třebíč  2:12:04 
45.  Černý Lukáš  1985  FTK ÚP Olomouc  2:12:39 
46.  74  Král Michal  1982  BEST Brno  2:14:17 
47.  73  Dvořák Rostislav  1981  PRO-T cycling team  2:14:44 
48.  199  Durda Ondřej  1991  Znojmo  2:14:57 
49.  86  Herák Vladimír  1975  CK Hakr Brno  2:15:32 
50.  241  Turek Lukáš  1986  Bike Sport Servis Opava  2:15:47 
51.  47  Pína Ondřej  1984  TJ SPARTAK TŘEBÍČ  2:16:54 
52.  51  Kacur Daniel  1976  Bike Ranch Team  2:17:20 
53.  Slaměník Bedřich  1976  Třebíč  2:17:29 
54.  Kosička Lubor  1984  SOLIDO Sport Třebíč  2:17:51 
55.  72  Prokop Michal  1978  Vokolek Cycling Team  2:18:24 
56.  39  Eschler Radek  1979  Žulová  2:19:30 
57.  95  Švihálek Petr  1988  Velké Meziříčí  2:20:58 
58.  93  Jeřábek Stanislav  1976  SK Drtiči ze mlýna  2:21:03 
59.  11  Karel Jaroslav  1971  Posázaví Přibyslav  2:21:15 
60.  20  Veselý Tomáš  1989  CT Saunabar H. Cerekev  2:21:30 
61.  36  Lapeš Jaromír  1976  Veloservis Team  2:22:02 
62.  85  Malý Dušan  1975  Náměšť n. Oslavou  2:22:16 
63.  81  Němec Jiří  1973  George on Bike  2:22:55 
64.  62  Mezlík Petr  1973  MyTři  2:23:21 
65.  179  Malý David  1990  Pell's Hard Bikers  2:24:42 
66.  33  Beránek Jiří  1983  Veloservis Team  2:25:13 
67.  63  Ryba Lukáš  1979  Kuřim  2:26:15 
68.  23  Bečvář Robert  1979  Turbosnails  2:26:36 
69.  82  Matula Petr  1976  Pell'S Hard Bikes  2:26:42 
70.  10  Dominek Martin  1977  Znojmo  2:27:10 
71.  31  Doležal Petr  1976  CK Kněžice  2:27:49 
72.  67  Indra Michal  1975  Enduros Bikeros Třebíč  2:28:50 
73.  26  Gorčík Kamil  1977  Apebike  2:29:11 
74.  60  Zháňal Pavel  1988  TJ Spartak Třebíč  2:30:04 
75.  96  Právec Jiří  1976  Mor. Budějovice  2:31:37 
76.  99  Štěpanovský Libor  1969  Třebíč  2:32:13 
77.  88  Valík Zdeněk  1979  A JE TO Třebíč  2:32:50 
78.  232  Křivánek Václav  1971  Třebíč  2:32:58 
79.  66  Staněk Lukáš  1973  Enduros Bikeros Třebíč  2:33:08 
80.  61  Staněk Aleš  1973  TJ Spartak Třebíč  2:33:26 
81.  55  Kubik Martin  1977  Třebíč  2:33:29 
82.  56  Svoboda Lukáš  1984  Třebíč  2:33:49 
83.  40  Nepomucký Ondřej  1980  Brno  2:34:49 
84.  79  Heralecký Pavel  1972  České Budějovice  2:34:53 
85.  98  Bureš David  1978  Turbosnails  2:35:26 
86.  29  Hubcej Erik  1975  Bikeklub Sokolisti  2:35:47 
87.  236  Michalčík Jiří  1985  Lutín  2:36:53 
88.  64  Kissler Martin  1990  Třebíč  2:37:52 
89.  249  Slaměník Martin  1977  Třebíč  2:38:09 
90.  94  Mezlík Milan  1977  MyTři  2:38:58 
91.  234  Hynek Michal  1978  Lipová  2:39:49 
92.  243  Fišer Ivo  1977  Easy Riders  2:40:00 
93.  83  Peroutka Jiří  1976  Česká spořitelna  2:40:32 
94.  242  Chládek Petr  1980  SK Drtiči ze mlýna  2:40:43 
95.  46  Ondrovič Michal  1986  Rosice u Brna  2:40:56 
96.  43  Stoklas Petr  1974  Čechočovice  2:41:07 
97.  240  Novák Zbyněk  1980  TJ Spartak Třebíč  2:42:05 
98.  42  Pálka Jiří  1978  Třebíč  2:42:15 
99.  89  Sedlák Martin  1972  Třebíč  2:46:29 
100.  76  Dittrich Pavel  1981  Relax Náměšť  2:50:22 
101.  78  Heralecký Petr  1974  Třebíč  2:52:10 
102.  245  Veselý Petr  1978  SDH Valeč  2:57:31 
103.  235  Acler Michal  1985  Třebčín  2:58:31 
104.  250  Přibyl Milan  1984  Třebíč  3:02:33 
105.  239  Přibyl Aleš  1982  Třebíč  3:02:34 
106.  37  Doležal Pavel  1969  Cyklo Doležal  3:04:10 
107.  248  Horký Pavel  1984  PVT TEAM  3:13:59 
108.  38  Doležal Pavel  1990  Cyklo Doležal  3:14:11 
109.  50  Khek Martin  1981  TJ Spartak Třebíč  3:18:24 
110.  24  Hanzl Martin  1986  Turbosnails  3:18:47 
111.  87  Diviš Josef  1971  K9  3:25:51 
112.  247  Horký Miroslav  1974  PVT TEAM  3:36:32 
113.  246  Kubíček Jiří  1971  PVT TEAM  3:36:38 
  65  Horák Martin  1977  rockmachine-cyklomax  nedokončil
  21  Jobánek Jan  1983  Merida Biking Team  nedokončil
  100  Karásek Vladislav  1985  XCR Svorada Brno  nedokončil
  70  Kazda Bohumil  1978  Bikeklub Sokolisti Nám.n.O.   nedokončil
  22  Koblasa Martin  1974  golds gym bike team  nedokončil
  Šel Jan  1985  yogi racing team  nedokončil

KATEGORIE B: MUŽI, ROČNÍK 1968 A STARŠÍ
Poř.  St. č.  Jméno závodníka  Ročník  Klub (nebo obec)  Čas (h:m:s) 
1.  125  Šimera Petr  1966  sportful.cenytisku.cz  1:57:20 
2.  109  Holešovský Jiří  1963  Brno  2:06:54 
3.  116  Daler Jiří  1964  PELL'S TEAM  2:08:03 
4.  130  Vlčan Josef  1967  Pocoucov  2:09:05 
5.  129  Dobeš Jiří  1962  TJ Spartak Třebíč  2:09:06 
6.  133  Šrůtka Jiří  1968  CK Kučera Znojmo  2:10:30 
7.  117  Vidlák Lubomír  1957  PELL'S TEAM  2:13:06 
8.  135  Konečný Vít  1957  Ivančice  2:15:46 
9.  114  Koumar Pavel  1961  Jihlava  2:17:41 
10.  106  Moravec Jaroslav  1964  Posázaví Přibyslav  2:19:37 
11.  128  Bauer Pavel  1960  Třebíč  2:20:41 
12.  108  Tomšů Stanislav  1963  CK POSÁZAVÍ  2:21:20 
13.  112  Žilka Ivo    Třebíč  2:23:29 
14.  107  Izsák Zdeněk  1964  Posázaví Přibyslav  2:23:53 
15.  111  Klement Josef    Přibyslav  2:24:05 
16.  104  Vacek Václav  1959  Třebíč  2:24:13 
17.  142  Švihálek Petr  1965  TJ Favorit Brno  2:24:24 
18.  141  Rakus Jaroslav  1964  obráběni Rakus  2:25:18 
19.  138  Rousek František  1966  Náměšť n. Oslavou  2:25:38 
20.  115  Krejčí Václav  1965  Jihlava  2:26:21 
21.  143  Zháňal Jan  1960  TJ Spartak Třebíč  2:26:29 
22.  119  Zadina Petr  1968  Veloservis  2:28:24 
23.  110  Beránek Antonín  1964  SKP Havlíčkův Brod  2:28:49 
24.  118  Novotný Mojmír  1955  Třebíč  2:28:55 
25.  148  Mejzlík Petr  1959  TJ Spartak Třebíč  2:30:43 
26.  132  Picmaus Zdeněk  1963  Třebíč  2:30:59 
27.  137  Netolický Milan  1958  Vinohradské šlapky  2:31:31 
28.  102  Kukačka Pavel  1966  Veselí nad Lužnicí  2:31:50 
29.  134  Lakosil Josef  1959  Přešovice  2:33:16 
30.  113  Polánka Jiří  1949  Draci  2:34:35 
31.  140  Doležal Jaroslav  1947  CK Kněžice  2:35:48 
32.  126  Hanák Zdeněk  1950  Výčapy  2:36:50 
33.  127  Vala Libor  1960  Výčapy  2:36:50 
34.  101  Beran Zdeněk  1968  Neslovice  2:37:22 
35.  145  Března Jiří  1966  TJ Spartak Třebíč  2:38:17 
36.  124  Hodáň Petr  1968  SK Prima Polička  2:38:35 
37.  170  Řezáč František  1959  Třebíč  2:40:27 
38.  120  Paulas Jiří  1963  Třebíč  2:41:27 
39.  237  Přibyl Luboš  1958  Třebíč  2:41:34 
40.  147  Cvach Luděk  1954  Třebíč  2:43:14 
41.  121  Sláma Lubomír  1967  Draci  2:44:11 
42.  150  Zeman Miloslav  1954  CK 1380 Třebíč  2:48:27 
43.  136  Vlasák Jan  1945  Vinohradské šlapky  2:52:34 
44.  131  Horáček Libor  1968  Velké Meziříčí  2:52:44 
45.  123  Ježek Vlastimil  1966  TJ Sokol Čechočovice  2:54:26 
46.  144  Skokan Zdeněk  1967  Ski Areál Kopřivná  2:59:01 
47.  103  Blaha Ondřej  1968  Velká Bíteš  2:59:48 
48.  139  Běhounek Michal  1967  Veloservis Team  2:59:59 
49.  146  Virág Vojtěch  1960  TC Praděd  3:00:32 
50.  149  Studený Jiří  1967  Třebíč  3:09:38 
51.  122  Saturka Petr  1968  PC HELP CYCLO  3:22:29 
  105  Benc Ota  1965  CK Posázaví  nedokončil

KATEGORIE C: ŽENY, ROČNÍK 1990 A STARŠÍ
Poř.  St. č.  Jméno závodníka  Ročník  Klub (nebo obec)  Čas (h:m:s) 
1.  158  Bublová Ilona  1977  Rock Machine Cyklomax  2:04:38 
2.  173  Bulínová Eva  1976  CK Hakr Brno  2:14:43 
3.  159  Svěráková Dagmar  1975  Rock Machine Cyklomax  2:18:14 
4.  161  Němcová Martina  1982  Pell's Hard Bikers  2:21:10 
5.  157  Syslová Eva  1983  Cykloklub Kučera Znojmo  2:29:29 
6.  153  Batelová Ivana  1975  sportful.cenytisku.cz  2:32:24 
7.  151  Klimešová Monika  1987  Pell's Team  2:33:19 
8.  152  Hodáňová Jitka  1975  SK Prima Polička  2:38:33 
9.  183  Březnová Ivana  1969  Třebíč  2:58:33 
10.  155  Makkiová Ludmila  1962  Hrotovice  3:06:43 
11.  154  Horáčková Lenka  1970  Velké Meziříčí  3:07:17 
12.  156  Šafránková Kamila  1985  MyTři  3:09:54 
13.  162  Tasovská Eva  1979  Náměšť n. Oslavou  3:10:21 
14.  163  Štěpanovská Alena  1970  Třebíč  3:32:19 

KATEGORIE D: JUNIOŘI, ROČNÍK 1991 A MLADŠÍ
Poř.  St. č.  Jméno závodníka  Ročník  Klub (nebo obec)  Čas (h:m:s) 
1.  176  Doležal Milan  1993  TJ Favorit Brno  2:11:19 
2.  171  Andrle David  1991  CT Saunabar H. Cerekev  2:22:41 
3.  182  Dokulil Lukáš  1991  TJ Spartak Třebíč  2:29:07 
4.  175  Kruba Rostislav  1991  Kojetice  2:33:34 
5.  178  Konečná Zuzana  1991  Ivančice  2:58:48 
6.  180  Vidlák Erik  1993  Tj Spartak Třebíč  3:04:26 
7.  181  Štěpanovská Věra  1991  TJ Spartak Třebíč  3:05:10 
8.  177  Šubert Lukáš  1993  TJ Spartak Třebíč  3:16:20 
9.  172  Saturka David  1995  PC HELP CYCLO  3:22:29 

KATEGORIE E: OTEVŘENÁ KATEGORIE
Poř.  St. č.  Jméno závodníka  Ročník  Klub (nebo obec)  Čas (h:m:s) 
1.  220  Šuta Jiří  1989  Eurofoam Sport Team  1:36:37 
2.  211  Mezera Zdeněk  1984  TJ Růžená MTB Team  1:41:40 
3.  217  Pařízek Petr  1982  SK Lavičky  1:45:09 
4.  209  Kratochvíl David  1990  Třebíč  1:45:53 
5.  221  Exner Jakub    Jihlava  1:46:32 
6.  200  Salák Jaromír  1960  TJ Spartak Třebíč  1:46:46 
7.  210  Hron Milan  1987  TJ Růžená MTB Team  1:47:35 
8.  196  Klimeš Miloš  1955  TJ Favorit Brno  1:52:13 
9.  197  Jordánová Michaela  1991  CKK Znojmo  1:56:14 
10.  198  Jordán Pavel  1965  CKK Znojmo  1:56:19 
11.  202  Ježek Marek  1992  Třebíč  1:58:25 
12.  201  Man Tomáš  1982  Číměř  2:00:05 
13.  191  Kosička Jaroslav  1957  Třebíč  2:01:12 
14.  223  Vaněk Vladimír  1980  Číchov  2:02:44 
15.  218  Zelenka Jiří  1955  Třebíč  2:04:36 
16.  207  Olša František  1951  Ivančice  2:06:48 
17.  224  Plíhal Zdeněk  1980  Nová Ves  2:07:58 
18.  204  Krátky Vojtěch  1987  Vladislav  2:09:43 
19.  203  Ježek Pavel  1962  Třebíč  2:09:59 
20.  205  Řezanina Miloš  1978  Brno  2:10:17 
21.  160  Nosková Alena  1988  Bike Team Hodice  2:12:47 
22.  195  Strnad Jiří  1956  Náměšť n. Oslavou  2:13:24 
23.  214  Doležal Pavel  1953  Brno  2:14:29 
24.  222  Cakl Michal  1985  Lesonice  2:15:07 
25.  213  Pospíšil Vlastimil  1970  Velké Meziříčí  2:15:14 
26.  227  Bannert Josef  1970  Brno  2:17:11 
27.  238  Pávek Václav  1978  Cyklo Ponědrážka  2:17:29 
28.  194  Blaha Filip  1993  Velká Bíteš  2:20:07 
29.  193  Blaha Jiří  1970  Velká Bíteš  2:20:09 
30.  212  Vohlídková Kristýna  1976  TJ Spartak Třebíč  2:22:42 
31.  208  Mazanec Jan  1955  Favorit Brno  2:24:22 
32.  225  Jurtík Petr  1985  Třebíč  2:24:48 
33.  230  Nevrkla Pavel    Jemnice  2:26:04 
34.  206  Janík Ondřej  1979  Brno  2:26:53 
35.  192  Sekyra Jan    Biketeam LH  2:30:18 
36.  226  Čadek Jiří  1953  CK Hakr Brno  2:30:49 
37.  219  Berka Václav  1973  Klučov  2:30:51 
38.  228  Lorenc Jan  1972  Brno  2:30:56 
39.  229  Čpanihelová Jana  1980  Jánské Lázně  2:37:03 
40.  174  Doležalová Dana  1993  Cyklo Doležal  2:43:00 
41.  216  Staňková Ilona  1977  Česká spořitelna, a. s.  2:46:07 
42.  215  Fišerová Michaela  1986  Třebíč  3:13:40 
43.  231  Babák Zdeněk  1953  Jemnice  3:44:03 

Výsledkovou listinu ve formátu PDF si můžete stáhnout ZDE